HAKKIMIZDA

SRC kursu olarak Gaziantep’te ilk eğitim vermeye başlayan kurslar arasında yer alıyoruz. SRC kursumuz ilk yıllarda SRC1, SRC2, SRC3 ve SRC4 belgeleri için eğitim verirken ilerleyen senelerde ODY ve ÜDY eğitimlerini vermeye başladı. Ardından tehlikeli madde taşımacılığı için zorunlu olan SRC5 belgesi içinde eğitimlerimize başladık. Uzun yıllar SRC, ODY ve ÜDY eğitimleri veren kursumuzdan faydalanan değerli kursiyerlerimizin bize olan güveni ile birlikte bugün çok daha kapsamlı bir eğitim merkezi haline geldik.

Gaziantep Şahinbey ilçesinde yer alan eğitim merkezimiz Gaziantep ve çevre illere hizmet vermeketedir.

Misyonumuz

Gaziantep ilimizde SRC eğitimleri vermek üzere çıktığımız bu yolda bugüne kadar yetiştirdiğimiz kursiyerlerimizi sınavlarda başarılı yapmak temel felsefemiz oldu. Kursiyerlerimizin başarısı sayesinde işimizi büyütmek ve insanların güvenini sağlayarak süreklilik sağlamak fikri her zaman ön planda tutuldu. Gaziantep’te SRC, ODY ve ÜDY sınavlarında adımızdan başarılı bir şekilde bahsettirmektir.

Vizyonumuz

Yerel ve bölgesel piyasada etkinliğimizi artırmak amacıyla, uzmanlık alanlarımızda kendi beceri ve yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörüne öncülük yapan, Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde SRC, ODY ve ÜDY kursları arasında güvenilir, saygın ve güçlü bir kuruluş olmak.